Početna arrow Vesti arrow Arhiva starih vesti
"Sindikat zahteva odredjenu dozu hrabrosti, moramo da učimo ljude da budu slobodni gradjani, da ih hrabrimo i motivišemo da se uključe u sindikalnu borbu."

Predsednik
Veljko Milošević
 
SrbijaGas
Meni
Početna
Vesti
O Sindikatu
Kontakt
Zakoni i dokumenti
pretraga
Korisni linkovi

Ugovori / Ostalo
Ugovori / adm. zabrana
Banje
Letovanje
Aktuelna putovanja
Dobrovoljno penz.osig
Solidarna pomoć

Pretraga
Google

Statistika
Google Maps

Broj posetilaca:

Arhiva starih vesti
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Broj pregleda
Thursday, 06 March 2014 Fiksni dodatak u koeficijentu radnog mesta! 4818
Monday, 03 March 2014 Poklon sindikata za 8. mart 3105
Saturday, 01 March 2014 Zakon o radu - neko u klin , neko u ploču! 2898
Saturday, 22 February 2014 Počeli pregovori oko izmena Zakona o radu 3806
Thursday, 13 February 2014 Sindikat traži ocenu ustavnosti solidarnog poreza 3801
Monday, 10 February 2014 Obaveštenje zaposlenima 3727
Thursday, 06 February 2014 Sindikati protiv solidarnog poreza 3119
Thursday, 06 February 2014 RADNA GRUPA POČELA DA SE BAVI ZAKONOM O RADU 3115
Tuesday, 21 January 2014 Podrška našem sindikatu od evropskih partnera 3008
Monday, 20 January 2014 Vlada povukla nacrt Zakona o radu !!! 3335
Thursday, 16 January 2014 Vlada RS da nađe sistemsko rešenje dugova za isporučeni prirodni gas 3870
Tuesday, 14 January 2014 U SRBIJI ŠTRAJK UPOZORENJA 23. JANUARA! 3723
Thursday, 26 December 2013 ZAHTEV DAČIĆU DA POVUČE ZAKON O RADU 3701
Thursday, 19 December 2013 BOJKOT JAVNE RASPRAVE ZAKONA O RADU 3304
Saturday, 07 December 2013 Smanjenje plata i zabrana zapošljavanja u javnom sektoru do kraja 2015. 4319
Wednesday, 04 December 2013 Radulović: Sindikati da pomognu u restrukturiranju 3660
Sunday, 01 December 2013 Zakonom protiv novog zapošljavanja i u javnim preduzećima 4098
Thursday, 21 November 2013 Sindikati napustili pregovore o Zakonu o radu! 3580
Tuesday, 12 November 2013 Usaglasiti sa sindikatom ili protesti! 3919
Saturday, 02 November 2013 Generalni direktor predstavio polaze osnove za restrukturiranje JP Srbijagas 3926
Friday, 01 November 2013 Formiranje Radne grupe za socijalni dijalog i privredu 3746
Wednesday, 30 October 2013 Vučić sa sindikatom 3038
Tuesday, 22 October 2013 Radna verzija predloga izmena i dopuna Zakona o radu dostavljena nadležnima 5877
Monday, 21 October 2013 O RADNICIMA PO HITNOM POSTUPKU 3784
Thursday, 10 October 2013 Mere Vlade RS i stavovi sindikata 3287
Sunday, 22 September 2013 MMF predložio reformu PIO fonda 4135
Friday, 23 August 2013 Naftijada na Zlatiboru 5477
Monday, 19 August 2013 Isplata dividende akcionarima NIS a.d. Novi Sad 4161
Friday, 09 August 2013 Zeleno svetlo na Program poslovanja! 4556
Tuesday, 06 August 2013 Delegacija rudara kod ministra Milana Bačevića 3719
Wednesday, 24 July 2013 Potpisan Sporazum o produženju roka važenja KU 5152
Monday, 22 July 2013 Informacija o postupku isplate dividende NIS-a 5485
Tuesday, 16 July 2013 Kolektivni ugovor i dalje važi !!! 4501
Tuesday, 09 July 2013 Program poslovanja , Kolektivni ugovor 3508
Monday, 08 July 2013 Kolektivni ugovor za JP Srbijagas? 5054
Friday, 28 June 2013 SAOPŠTENJE SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SRBIJE 3874
Wednesday, 19 June 2013 Isplata dividende akcionarima NIS a.d. Novi Sad 4662
Friday, 14 June 2013 SAOPŠTENJE SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SRBIJE 3741
Tuesday, 28 May 2013 Vlada zamrzava plate i penzije- premijer demantuje? 4516
Tuesday, 21 May 2013 Podrška natalitetu 3960
Thursday, 09 May 2013 Sporazumom do kolektivnog ugovora 4310
Tuesday, 07 May 2013 Upravni odbor doneo Odluku o zaradama u 2013. god. 5246
Sunday, 21 April 2013 Restrukturiranje JP Srbijagasa 4894
Thursday, 21 March 2013 U susret novom Zakonu o radu ! 4086
Friday, 15 March 2013 Demanti sindikata listu Informer 3787
Friday, 08 March 2013 Obaveza socijalnih partnera energetske zajednice donošenje granskih kolektivnih ugovora 4005
Friday, 01 March 2013 Vlada RS donela Uredbu o razvrstavanju javnih preduzeća 4180
Monday, 11 February 2013 Korekcija zarada nakon usvajanja Programa poslovanja 5386
Tuesday, 05 February 2013 Akcije NIS duplo poskupele 4220
Saturday, 02 February 2013 Uslovi za odlazak u starosnu penziju u 2013.godini 4568
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 50 of 338
 
Language
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishSerbian
Članovi smo

 

 
ramrrs


Vesti
RTS :: Vesti