Početna arrow Vesti arrow Arhiva starih vesti
"Sindikat zahteva odredjenu dozu hrabrosti, moramo da učimo ljude da budu slobodni gradjani, da ih hrabrimo i motivišemo da se uključe u sindikalnu borbu."

Predsednik
Veljko Milošević
 
SrbijaGas
Meni
Početna
Vesti
O Sindikatu
Kontakt
Zakoni i dokumenti
pretraga
Korisni linkovi

Ugovori / Ostalo
Ugovori / adm. zabrana
Banje
Letovanje
Aktuelna putovanja
Dobrovoljno penz.osig
Solidarna pomoć

Pretraga
Google

Statistika
Google Maps

Broj posetilaca:

Arhiva starih vesti
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Broj pregleda
Thursday, 06 March 2014 Fiksni dodatak u koeficijentu radnog mesta! 8097
Monday, 03 March 2014 Poklon sindikata za 8. mart 6138
Saturday, 01 March 2014 Zakon o radu - neko u klin , neko u ploču! 5997
Saturday, 22 February 2014 Počeli pregovori oko izmena Zakona o radu 7126
Thursday, 13 February 2014 Sindikat traži ocenu ustavnosti solidarnog poreza 7251
Monday, 10 February 2014 Obaveštenje zaposlenima 7121
Thursday, 06 February 2014 Sindikati protiv solidarnog poreza 6075
Thursday, 06 February 2014 RADNA GRUPA POČELA DA SE BAVI ZAKONOM O RADU 6309
Tuesday, 21 January 2014 Podrška našem sindikatu od evropskih partnera 7252
Monday, 20 January 2014 Vlada povukla nacrt Zakona o radu !!! 6538
Thursday, 16 January 2014 Vlada RS da nađe sistemsko rešenje dugova za isporučeni prirodni gas 7409
Tuesday, 14 January 2014 U SRBIJI ŠTRAJK UPOZORENJA 23. JANUARA! 7423
Thursday, 26 December 2013 ZAHTEV DAČIĆU DA POVUČE ZAKON O RADU 6760
Thursday, 19 December 2013 BOJKOT JAVNE RASPRAVE ZAKONA O RADU 6596
Saturday, 07 December 2013 Smanjenje plata i zabrana zapošljavanja u javnom sektoru do kraja 2015. 7666
Wednesday, 04 December 2013 Radulović: Sindikati da pomognu u restrukturiranju 6896
Sunday, 01 December 2013 Zakonom protiv novog zapošljavanja i u javnim preduzećima 7905
Thursday, 21 November 2013 Sindikati napustili pregovore o Zakonu o radu! 6769
Tuesday, 12 November 2013 Usaglasiti sa sindikatom ili protesti! 6997
Saturday, 02 November 2013 Generalni direktor predstavio polaze osnove za restrukturiranje JP Srbijagas 7001
Friday, 01 November 2013 Formiranje Radne grupe za socijalni dijalog i privredu 6905
Wednesday, 30 October 2013 Vučić sa sindikatom 5893
Tuesday, 22 October 2013 Radna verzija predloga izmena i dopuna Zakona o radu dostavljena nadležnima 8964
Monday, 21 October 2013 O RADNICIMA PO HITNOM POSTUPKU 7223
Thursday, 10 October 2013 Mere Vlade RS i stavovi sindikata 6101
Sunday, 22 September 2013 MMF predložio reformu PIO fonda 7422
Friday, 23 August 2013 Naftijada na Zlatiboru 9083
Monday, 19 August 2013 Isplata dividende akcionarima NIS a.d. Novi Sad 7491
Friday, 09 August 2013 Zeleno svetlo na Program poslovanja! 7606
Tuesday, 06 August 2013 Delegacija rudara kod ministra Milana Bačevića 7521
Wednesday, 24 July 2013 Potpisan Sporazum o produženju roka važenja KU 8336
Monday, 22 July 2013 Informacija o postupku isplate dividende NIS-a 8647
Tuesday, 16 July 2013 Kolektivni ugovor i dalje važi !!! 7858
Tuesday, 09 July 2013 Program poslovanja , Kolektivni ugovor 6284
Monday, 08 July 2013 Kolektivni ugovor za JP Srbijagas? 8303
Friday, 28 June 2013 SAOPŠTENJE SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SRBIJE 6969
Wednesday, 19 June 2013 Isplata dividende akcionarima NIS a.d. Novi Sad 8496
Friday, 14 June 2013 SAOPŠTENJE SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SRBIJE 7590
Tuesday, 28 May 2013 Vlada zamrzava plate i penzije- premijer demantuje? 8282
Tuesday, 21 May 2013 Podrška natalitetu 6810
Thursday, 09 May 2013 Sporazumom do kolektivnog ugovora 7201
Tuesday, 07 May 2013 Upravni odbor doneo Odluku o zaradama u 2013. god. 8394
Sunday, 21 April 2013 Restrukturiranje JP Srbijagasa 8187
Thursday, 21 March 2013 U susret novom Zakonu o radu ! 7018
Friday, 15 March 2013 Demanti sindikata listu Informer 6266
Friday, 08 March 2013 Obaveza socijalnih partnera energetske zajednice donošenje granskih kolektivnih ugovora 6972
Friday, 01 March 2013 Vlada RS donela Uredbu o razvrstavanju javnih preduzeća 6787
Monday, 11 February 2013 Korekcija zarada nakon usvajanja Programa poslovanja 8353
Tuesday, 05 February 2013 Akcije NIS duplo poskupele 7412
Saturday, 02 February 2013 Uslovi za odlazak u starosnu penziju u 2013.godini 7643
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 50 of 338
 
Language
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishSerbian
Članovi smo

 

 
ramrrs


Vesti
РТС :: Вести